Kniha návštěv

Datum 22.01.2015
Vložil Skopik
Titulek GPX

Ahoj, moc pekna prace, chvalim! :). Pokud by bylo mozne chaty aktualizovat alespon o souradnice (mapku), nebo by bylo k dispozici jedno .gpx pro nahrati do gps, byla by to uplna pecka :D. Kazdopadne diky za stranky a jen tak dal

Datum 22.01.2015
Vložil mila
Titulek Re: GPX

Myslím si, že by to nebyl dobrý nápad chaty aktualizovat, některé jsou v úžasných místech i v rezervaci, proto by nebylo dobré z cesty k nim dělat VÁCLAVÁK. Kdo chce, musí si ji najít.
Paní Jordanové velké díky, že lovecké chaty zveřejňuje s velkým citem a láskou k úžasným horám, kterými Jeseníky jsou.

Datum 24.01.2015
Vložil Zdenka
Titulek Re: Re: GPX

Přesně tak, jak píšete, Milo, chatám a přírodě by jistě neprospělo, kdyby je začaly navštěvovat velké skpiny lidí. Už, myslím, v únoru 2013 jsem v této knize návštěv na podobnou otázku odpovídala. Vytvořit mapu by nebylo zase tak obtížné, obtížně by se však mohly likvidovat následky jejího zveřejnění. To, co se nám všem kdy na pobytu na lovecké chatě líbilo, byla právě ta izolovanost a jakési bezpečí, to nádherné ticho opuštěnosti a samotě vlastní. Ačkoli jsem za dobu svých toulek po horách v posledních letech zastihla někoho snad jen na pěti chatách, stále chci věřit, že lovcům by nasměrovaní návštěvníci mohli hodně vadit. Pokud někdo chce opravdu chatu navštívit z podobného důvodu jako já, jistě si ji rád najde sám. Věřte mi, je to někdy nezapomenutelné dobrodružství :-).

Datum 25.01.2015
Vložil Skopik
Titulek Re: Re: Re: GPX

Uznávám a chápu to, je v tom dost pravdy.

Datum 20.01.2015
Vložil Ivana
Titulek Podzámecká chata

Moc děkuji za krásné stránky. Jako dítě jsem jezdila s rodiči na podzámeckou chatu a udělali jste mě velkou radost,že jsem si ji mohla prohlédnout. Z venku vypadá pořád stejně. Mám na ni úžasné vzpomínky. Při prohlížení vašich stránek mě napadlo, že by bylo dobré dát také mapu, kde se která chata nachází. Určitě by taky bylo dobré vědět u koho si třeba zajistit chatu na ubytování. Ještě jednou moc děkuji za úžasné stránky.

Datum 24.01.2015
Vložil Zdenka
Titulek Re: Podzámecká chata

Vašim vzpomínkám rozumím :-). Mám to tak taky...
Na majitele chat kontakty nemám a ani o to neusiluji. Na úvodní stránku webu jsem před časem napsala: "Tyto stránky neslouží ke zprostředkování ubytování. Lovecké chaty v majetku Lesů ČR, s.p., neslouží komerčním účelům, slouží pouze pro myslivecké a lesnické potřeby lesní správy". Poslední větu jsem obdržela, když jsem se kdysi na ubytování na lovecké chatě sama ptala.

Datum 06.01.2015
Vložil Pavel
Titulek palec nahoru

Pane jo, to jsou ale pěkné stránky a parádní činnost! To je mnohem lepší ne hledat kešky:) Stránky mě úplně zalily kombinací radosti z toho, jak je kolem nás pěkně a taky těšení se na Jeseníky... prostě příjemné pocity:) Je to inspirativní a díky moc za to! Držím palce při dalších toulkách.

Datum 08.01.2015
Vložil Zdenka
Titulek Re: palec nahoru

Pavle, trefil jste se :-). Je to mnohem lepší... A mám radost, že mám před sebou aspoň stovku dalších "kešek" :-).

Datum 31.12.2014
Vložil Bohouš
Titulek chaty

Dobrý den
Miluji Jeseníky.Před 57 roky nás naše učitelka vzala na výlet do těchto nádherných hor.Několik nocí jsme přespávali na Johanesce,nevěděl jsem,že se jmenuje Knížecí.Po létech jsem ji hledal ale nenašel.Teď už vím kde ji hledat.Jezdil jsem 6 roků lovit do honitby Bradlo,takže znám chatu na Bradle,Cikánku a chatu Lišák,ale měli jsme v honitbě ještě dvě a to chatu Hamrgrunt nebo také Dělnická při staré cestě z Jesníku na Rejvíz kolem Vrchovištního potoka asi 1,5km od hlavní silnice.Dříve byla využívána dřevaři/proto dělnická/dnes jako lovecká,udržovaná i s udírnou.Druhá spíše chatička,která byla na spadnutí a kterou jsem v r.2006 opravil se nachází nad silnicí na Rejvíz asi 6km od Jeseníku.Tu jsem využíval 5 roků.Mám fotky obou chat a rád Vám je pošlu nejlépe poštou s počítačem si moc netykám.Přeji hodně zdraví a úspěchů při hledání dalších.Bob.

Datum 02.01.2015
Vložil Zdenka
Titulek Re: chaty

Dobrý den, Bobe,
děkuji za váš příspěvek. O Dělnické chatě vím a letos ji určitě navštívím. Chatička, o které se zmiňujete, je ta U Boba nad cestou? Když jsem jela naposledy okolo, byl okolo vykácený nálet. Na web jsem ji nezařadila v domnění, že se nejedná o loveckou chatu. Prosím, napiště mi na e-mail zdenka.jordan@seznam.cz a já vám sdělím adresu, abyste mi mohl poslat fotky. Po naskenování je vám vrátím. Ještě jednou díky.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode