Kniha návštěv

Datum 02.06.2017
Vložil Ruda
Titulek Re: Re: MEGASUPER

Tak to jsi mě dostala.Mně se totiž žádná Zdeňka ze Sedmidvor nevybavuje.Ale je to hezký,že ten svět není tak velký a že se lidi zase potkávají.To abych tě pozval na chalupu na kafe.Nebo si ho dáme na Jezerné?Prosím tě,měla bys kontakt na majitele.Naposledy nás tam ve stanu přepadla bouřka a průtrž mračen,ale byli tam nějací lidi z rádia,tak nás šupli na půdu.Ale krásná vzpomínka.
R

Datum 03.06.2017
Vložil Zdenka
Titulek Re: Re: Re: MEGASUPER

To už je historie. Partě kluků, která měla Jezernou v nájmu, současný majitel neprodloužil smlouvu. Chce ji využívat jen pro své lovecké účely a nechce být nikým rušen. Jezerná je v současné době nepřístupná.

Datum 28.02.2017
Vložil Tomáš
Titulek Super :)

Zdravím a děkuji za stránky, nad kterými se dá sedět a rozjímat opravdu hodně dlouhý čas. Jeseníky stále poznávám - na kole i pěšky, a čas od času na nějakou chatu, či třeba jen chatičku narazím. Je tedy fajn díky Vám zjistit jak se jmenuje a jaká je aspoň ve stručnosti její historie. Líbí se mi konkrétní zaměření webu i pořízené fotky. Mám sice takový svůj turistický blog, ale proti Vašim stránkám je o dost "roztahanější". Určitě sem k Vám budu i v budoucnosti chodit nakukovat co je kolem nového. Dotyků přírody není nikdy dost, ani těch virtuálních (třebaže skutečné jsou výrazně lepší) :-)
Přeji vše dobré na horách i mimo ně.
S pozdravem Tomáš
(thomuv.blog.cz)

Datum 13.03.2017
Vložil Zdenka
Titulek Re: Super :)

Tome, také vás zdravím. Váš skvělý blog znám a byl mi i inspirací :-)... Doufám, že budu mít brzy opravený domací PC, abych mohla přidávat na stránky novinky.

Datum 20.03.2017
Vložil Tomáš
Titulek Re: Re: Super :)

Tak to mě těší a považuji si za čest :-) Doufám, že PC už je v pořádku a budete zase "provozuschopná". Zdravím a přeji vše dobré.

Datum 27.02.2017
Vložil Josef
Titulek jozluna@seznam.cz

Moc krásně se to čte.Chtěl bych vás poznat.

Datum 13.03.2017
Vložil Zdenka
Titulek Re: jozluna@seznam.cz

Budete mít zřejmě možnost 19.5.2017 od 17.00 v bruntálském muzeu :-).

Datum 25.01.2017
Vložil Michal
Titulek Souřadnice

Móóóc pěkný. Škoda, že tu nejsou souřadnice (nebo mapa), kde chajdu najít...

Datum 09.02.2017
Vložil Zdenka
Titulek Re: Souřadnice

Michale, mapa není na stránkách úmyslně. Lovecké chaty nebyly nikdy stavěny za účelem turistické atraktivity. Myslím, že by to tak mělo zůstat...

Datum 18.05.2017
Vložil Pavel Bernatek
Titulek Re: Re: Souřadnice

Zcela souhlasím žádná mapa

 

Kontakt

Lovecké chaty v Jeseníkách

zdenka.jordan@seznam.cz

Vyhledávání

TOPlist

Tyto stránky jsou originálním produktem autorky, horami, lesy a loveckými chatami posedlé, a KONTAKTNÍ ADRESA rozhodně NESLOUŽÍ KE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ.