Kniha návštěv

Datum 04.12.2019
Vložil Šárka
Titulek velmi milé překvapení

Pěkný den , na Vaše stránky jsem narazila úplnou náhodou a děkuji za hezky strávenou chvíli ( zatím ) , určitě mě inspirovaly k návštěvě Jeseníků , kde jsem byla naposledy jako malá ( což je dlouho :-) ). Můj tatínek měl české hory velmi rád.Myslím , že takto strávený čas je velkým obohacením .Mám sice sklony k tomu , že ve mně historie vyvolává nostalgii ( asi idealizování toho co už se zkazit nemůže :-) ) , působí na mně Vaše stránky velmi přátelsky a těším se na zimní večery v jejich společnosti ( omlouvám se tímto rozečteným knížkám ) , děkuji Vám za tu možnost a přeji vše dobré . Šárka P.

Datum 30.12.2019
Vložil Zdenka
Titulek Re: velmi milé překvapení

Dobrý den, Šárko,
snad si budete moci zimní večery zpříjemnit i knižní podobou mých stránek :-).
Pracuji na tom. Jen to vyžaduje hodně času, tak prosím o trpělivost :-).

Datum 06.10.2019
Vložil Teplárek Jan
Titulek Opletalova chata

Dobrý den,tyto stránky jsou super.Našel jsem chatu kterou jsem v létě hledal ale bohužel nenašel.Strávil jsem na ní dětství a tak se opět pokusim ji hledat.děkuji za tyto stránky.

Datum 30.12.2019
Vložil Zdenka
Titulek Re: Opletalova chata

Dobrý den, pane Teplárku,
jak jsme si psali, zapomněla jsem vám ještě něco sdělit, tak to v novém roce napravím, ať vám trošku pomůžu.

Datum 11.07.2019
Vložil Petr V.
Titulek Hezký koníček

Děkuji za zajimavé stránky, velice mě oslovila zejména historie některých mist. Mimochodem i já vlastně mám "svůj" Domeček, který jste ještě neodhalila. Tak sem občas zavítám se podívat, jestli jste o něj náhodou nezavadila. :o)

Datum 09.09.2019
Vložil Zdenka
Titulek Re: Hezký koníček

Petře,
tuším, o kterou chatu se jedná. Je to nejspíš ta, po jejímž názvu dlouho pátrám. A konečně teď už přibližně vím, kde je. Takže průběžně monitorujte tyto stránky dál:-).

Datum 11.06.2019
Vložil Michal
Titulek Mapa

Úžasné stránky. Neuvažujete o tom, doplnit popisy chat souřadnicemi, případně nějakou mapu s umístěním chat?
Chápu, že by to přilákalo dost návštěvníků tak, kde je božský klid. Jenomže většina těch map je např. na mapy.cz, takže o nějakém utajovaní nemůže být řeč.

Datum 09.09.2019
Vložil Zdenka
Titulek Re: Mapa

Právě proto, Michale, že někde se už chaty dohledat dají, nemám v úmyslu uvádět souřadnice ani umístění chat na mapách. Chatám by neprospělo, kdyby se staly cílem většího množství lidí. Já sama pracně chaty vyhledávám na několika mapách. O to víc mě pak baví chaty hledat v reálu. A takových "bláznů" je naštěstí jen pár, a tak snad chatám nijak neubližujeme.

Datum 26.04.2019
Vložil Zuzka
Titulek Pěnčikova chata

Moc děkuji za vytvoření až kouzelného místa vrátilo se mi dětství překvapilo nás že je otevřena a chovali se z úctou a obdivovaly umění a vychytávky.neverila jsem že ještě v dnešní době najdu místo kde se zastavil čas a není signál.dekuji za kadiboudu má vše potřebné vodu místnost a klid.dekujem

Datum 09.09.2019
Vložil Zdenka
Titulek Re: Pěnčikova chata

Zdravím, Zuzko,
Pěnčíkova neboli Zdenina neboli "Moje" chata je mou srdeční záležitostí a jsem ráda, že to na chatě funguje tak, jak funguje :-).
Tam je ideální prostředí pro zpomalení života, kterému se teď učím...

 

Kontakt

Lovecké chaty v Jeseníkách

zdenka.jordan@seznam.cz

Vyhledávání

TOPlist

Tyto stránky jsou originálním produktem autorky, horami, lesy a loveckými chatami posedlé, a KONTAKTNÍ ADRESA rozhodně NESLOUŽÍ KE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ.